hsbCAD PUITSÕRESTIKMAJAD

Koostöös Fermhouse OÜ ga http://www.fermhouse.ee/ pakume täisautomaatse puidutöötlemisseadme Hundegger ga toodetud ja hsbCAD abil projekteeritud puitsõrestikmaja detailide ja jooniste valmiskomplekti tellimise võimalust. Sõrestike koostamine valmislõigatud ja tapitud detailidest annab võidu montaazikiiruses ja kvaliteedis. Kusjuures on kasulik juba projekteerimise faasis arvestada masina erilise võimekusega lõigata tappe, keerukaid, mitenähtavaid tappe, profileeritud sarikaotsi, teha ruumiliste konstruktsioonide ühendamiseks mistahes kaldlõikeid, puurida avad ette detailide ühenduskohtadesst.

Näha jäävad puitkonstruktsioonid jäävad korrektsed ja visuaalselt kaunid, seega, kui on soov eksponeerida puitkonstruktsioone hoone sees või väljas, siis selleks on võimalus olemas. Ńäiteks vahvärk, puitsõrestik kostruktsioonid varikatuste all, näha jäävad tugipostid jms. Eelis on eriti keerukate puitkonstruktsioonide puhul, kuna arvutis saab modelleerida sõrestiku mida planimeetriliselt projekteerides või puussepal lihtsate jooniste järgi teha ei ole võimalik. Näiteks saate korrektse talalae, kus pole kasutatud talakingi ega muid teras kinniteid, talastik on kalasaba tapiga ühendatud peatalastikku. Samuti on võimalik faasida korrektselt poste, lõigata profileerituid sarikaotsi ajaloolistele hoonetele, teha motaazitapid müürlatti. Toodetud detailid on nummerdatud ja iga monteeritava seina jaoks on joonised detaili numbritega. See annab võimaluse saada uuesti seda mida "küproki ajastu" unustatud puussepa oskused enam ei võimalda.

Masin on toodetud Saksamaal Hans Hundeggeri ettevõtte poolt http://www.hundegger.de/ . Autocadi pealisehitus HSB cad võimadalb teha ruumilise joonise, millest koostatakse masinafail, ning ruumilisel joonisel kajastatud detailid piltlikult prinditakse valmiskujul puidust välja.

Pilte vaadata saab siin